İngilizce Sınav Örnekleri (-)

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. öğrencileri için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel sınav evraklarını indirin. Arzu ederseniz istediğiniz düzeltmeleri yapıp sınav dönemlerinde kullanın.
* Sitemiz, sınav evraklarının öğrenciler tarafından amacına uygun olmayan izinsiz kullanımlarından doğacak sonuçlardan sorumlu olmayacaktır.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...Başa dönün
Yıllık Planlar (-)

Ortaokul 5, 6, 7 ve 8. sınıf ve lise 9, 10, 11 ve 12. sınıflarda İngilizce dersi verecek öğretmenler için - eğitim-öğretim yılına göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel yıllık ders planlarını tek bir tıklamayla, beklemeden indirin.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...


Başa dönün


Belgeler, Evraklar... (-)

Ortaokul ve liselerde İngilizce dersi verecek öğretmenlerin - eğitim-öğretim yılında göre hazırlanmış, müfredata uygun güncel yıllık ders planlarını tek bir tıklamayla, beklemeden indirin.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...Başa dönün


Öğretmen Kitapları

Her düzeyde görev yapan öğretmenler için hazırlanmış mesleki kitapları aşağıda bulabilir ve indirebilirsiniz: Pedagojik kitaplar, başlangıç seviyesindeki minik öğrencilerinizle yapacağınız derslerde sizlerde yol gösterecektir. Aktivite ve oyun çeşitlerini içeren kitaplar ile de daha eğlenceli dersler yapacaksınız.


Tek tıklamayla indirin... Hemen... Ücretsiz...


Başa dönün